Olta Gixhari shtiret live: Jam e sigurt që Luizi e fiton Big Brotherin

Debatet dhe bisedat e ndryshme po vazhdojnë mes banorëve të Big Brother VIP Albania.

Olta Gixhari së fundmi ka qenë duke biseduar me konkurrentin Amos Zaharia duke thënë se Luizi e ka të sigurtë fitoren.

Duke qenë rivale e Ejllit, aktorja gjatë ditës i tha këngëtarit që të argëtohen më shumë me njëri-tjetrin.

“Luizi e ka të sigurtë fitoren, drejtë ka ai. I thashë hajde ta bëjmë lojën e lezetshme, ta bëjmë të bukur”, u shpreh ajo.

“Do ta fitojë. Hajde kënaqemi, rrimë. Ta shtyjmë sa ta shtyjmë”, vazhdoi më tej Gixhari.

Latest articles

Related articles