Pas daljes nga “Big Brother VIP” Enit i ndodh befasia në më pak se 24 orë

Rrugëtimi i tij në “Big Brother VIP” ka qenë i heshtur dhe pa dinamika. Ndryshe nga banorët e tjrë, Eni ishte ai banor i cili dhe vetë e pranoi që nuk ishte përshtatur me shtëpinë dhe e kisht shumë të vështirë që të ambientohej.

Mbrëmjen e djeshme ai na tregoi se jeta e tij nuk ka qenë kaq e qetë sa ne e pamë në Big Brother, pasi ka qenë krejt e kundërta. Sic e tha dhe vet ai ka qenë me trishtim, dhunë por edhe dashuri dhe shpresë.

Eni ndau historinë e familjes së tij, që u shkatërrua për shkak të dhunës që ushtronte babai i alkoolizuar. Mes lotëve, Eni rrëfeu se nëna e tij është detyruar të abortojë dy herë edhe pse donte që të kishte fëmijë të tjerë.

Kjo histori përloti mbarë publikun dhe të shumtë ishin ata të cilët vlerësuan modelin për mesazhin që ai transmetoi.

Vlerësimi i publikut është araqitur edhe nëpërmjet shifrave. Në më pak se 24 orë profili i Instagramit të modelit ka arritur në 17.5 mijë ndjekës, nga 5 mijë ndjekës që numëronte para mbrëmjes së djeshme, pra një shifër befasuese kjo e arritur brenda natës.

Latest articles

Related articles