Nëna e Piqué dhe Shakira, përleshje te furishme në rrugë| Duhet ta qepësh gojën!(video)


Nëna e Piqué dhe Shakira, përleshje te furishme në rrugë: Duhet ta qepësh gojën! Britmat i bëjnë kalimtarët të dridhen.

Shakira thuhet se zbuloi tradhtinë e ish-it të saj, Gerard Pique duke gjetur një të dhënë të fshehur në frigoriferin e tyre dhe vazhdoi ta referojë atë në një nga klipet e saj muzikore.

Këngëtarja 45-vjeçare, e cila u nda nga futbollisti në qershor të vitit 2022 pas 11 vitesh së bashku, kuptoi se partneri i saj kishte një lidhje jashtëmartesore.

Latest articles

Related articles