Modelja Kejvina Kthjella skualifikohet nga Big Brother VIP

Modelja Kejvina Kthjella është larguar nga shtëpia e Big Brother VIP, pas incidentit të rëndë që ndodhi në emisionin e kaluar, kur ajo qëlloi me shpullë banorin tjetër Luiz Ejlli.

Drejtuesja Arbana Osmani ka njoftuar në nisje të emisionit të sotëm vendimin e Big Brother për të larguar Kejvinën, duke dënuar pamjet e rënda dhe dhunën e papranueshme.

Latest articles

Related articles