VIDEO: Kejvina dhe Mikela bëjnë twerk në Big Brother VIP,natë latine me cigare dhe kërcim ekstravagant

Momente që nuk priteshin janë këto që ish-anëtarja e Përputhen Mikela Pupa dhe modelja Kejvina Kthella kanë dhuruar mbrëmjen e djeshme për banorët e shtëpisë së Big Brother Vip.

Në respekt të natës latine që ishte vendosur të organizohej nga ‘Vëllai i Madh’, Kejvina dhe Mikela bashkë me vajzat e tjera të shtëpisë janë veshur sipas “kodit” dhe nën ritmet e muzikës latine, kanë kërcyer.

Për ta respektuar deri në detaj rëndësinë e kësaj nate, Mikela ka vendosur të dhurojë një shfaqje tëerk për telespektatorët në shtëpi dhe banorët në BBV, të cilën ju ftojmë ta ndiqni pa koment.

Latest articles

Related articles