Aksidenti i rëndë, 3 viktima, 4 të plagosur në rrugën e Arbrit


Rëndohet bilanci i aksidentit të para pak minutave. Tre të vdekur dhe 4 të plagosur nga përplasja në Rrugën e Arbrit. Identiteti i viktimave dhe të plagosurve nuk bëhet i ditur. Dy automjete janë përplasur kokë më kokë. Aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur Ura e Cerenecit, pranë Gjoricës. 2 prej viktimave janë identifikuar si Kujtim dhe Murat Dehari, vëllezër. Lulzime Istrefi ka humbur jetën gjatë rrugës për në spital.

Latest articles

Related articles