Në pranga ‘Çaku’ – vëllai i ish deputetit të PS, Rrahja

Policia ka vendosur në pranga Xhelal Rrajën i njohur si “Çaku”, vëllain e ish-deputetit të PS-së, Rrahman Rraja.

Rraja ishte shpallur në kërkim, pasi gjykata i kishte caktuar masën e sigurisë “Arrest në burg”, në vijim të operacionit “Revanshi”, për pjesëmarrje në grup të strukturuar kriminal dhe për sigurim të kushteve për të kryer vrasje.

Latest articles

Related articles