Po ndiqej nga policia, i riu gëlltit kanabisin, përfundon në spital

Një 33- vjeçar është arrestuar nga policia pasi posedonte lëndë narkotike në Pogradec.

Ai nuk i është bindur urdhërit të policisë për të ndalur dhe ka gëlltitur sasinë e drogës që posedonte

Latest articles

Related articles