Dy vëllezërit Bami ndalohen nga policia në Dubai

Durim dhe Valter Bami raportohet se janë ndaluar nga autoritetet në Dubai.

Vëllezërit Bami janë shpallur në kërkim ndërkombëtar pasi akuzohen nga SPAK si pjesë e një grupi kriminal që ka kryer vrasje, tentativë vrasje dhe sigurimin e kushteve për kryerjen e një sërë ekzekutimeve të bujshme.

Autoritetet në Dubai kanë shoqëruar disa persona, mes tyre edhe Durim e Valter Bamin.

Latest articles

Related articles