50 emrat që SPAK lëshoi urdhër-arreste për ngjarje të rënda kriminale

Kasandër Noga, Endrit Dokle, dhe Robert Laçi janë disa prej emrave të tjerë ndaj të cilëve është dhënë urdhër arresti. Laçi akuzohet se është vrasës me pagesë, i cili së bashku me tre persona të tjerë tentuan vrasjen e Durim Bamit.

Vrasja e Bamit është organizuar nga Ervis Martinaj në bashkëpunim me Emiljano Shullazin nga brenda burgut. Edhe këta emra kanë dalë nga çdokimi i komunikimeve me aplikacionin e “SKY ECC”.

Të proceduar për herë të dytë janë Pëllumb Gjoka, Besian Xhixha, Enver Diva, Gjergj Cukali, Kasandër Noga, Oltion Zefi, Ilia Ndoka, Edson Jozëik, Marklen Haka e të tjerë.

Mes personave të proceduar është dhe Xhelal Rraja, babai i Ramazan Rrajës.

Lista me emrat:

Lista e plotë:

 1. Arben Ndoka
 2. Arian Tuku
 3. Ilia Ndoka
 4. Samuel Ndoka
 5. Vinçens Tuku
 6. Ervis Martinaj
 7. Jozi Kraja
 8. Astrit Avdyli
 9. Aldo Avdyli
 10. Miri Bruli
 11. Naim Stafuka
 12. Emiljano Shullazi
 13. Blerim Abazi
 14. Elvis Ndreca
 15. Oltion Zefi
 16. Edson Jozëik
 17. Armando Ndreca
 18. Kasandër Noga
 19. Elson Reçi
 20. Besian Xhixha
 21. Enver Diva
 22. Robert Laçi
 23. Fatmir Troplini
 24. Klodian Shahini
 25. Henerigert Mitri
 26. Gjergji Cukali
 27. Kristos Teta
 28. Denis Meta
 29. Gentian Binjaku
 30. Viktor Imeraj
 31. Satilno Basho
 32. Marklen Haka
 33. Tori Xhecuka
 34. Edison Muceku
 35. Albert Zaja
 36. Florenc Kelmendi
 37. Ardit Gjokrosa
 38. Deivis Bajramaj
 39. Adrian Pikli
 40. Durim Bami
 41. Endrit Dokle
 42. Xhelal Rraja
 43. Altin Morina
 44. Leonard Duka
 45. Erlis Duka
 46. Fatmir Hyseni
 47. Altin Gega
 48. Drianto Bardhi
 49. Fabio Ballabani
 50. Elton Zalla.

Latest articles

Related articles