Eni Vasili bllokohet në ashensor me 2 vogëlushet: Shtet që nuk garanton asnjë standard jetese normale

Moderatorja Eni Vasili ka kaluar një situatë aspak të këndshme me dy vajzat e saj binjake. Pasi kishin dalë së bashku për të luajtur ato kanë mbetur të bllokuara në ashensor, ç’ka i ka frikësuar shumë vogëlushet 3 vjeçare.

Moderatorja ka reaguar e revoltuar në rrjetet sociale ku shkruan se shteti ynë nuk garanton asnjë kontroll dhe asnjë standard jetese normale.

“Pasi luajtëm jashtë mbetëm për 30 minuta në ashensorin e papërgjegjshmërive të kompanive shqiptare. Me dy fëmijë të bërë grusht nga frika, ky është shteti që nuk garanton asnjë kontroll dhe asnjë standard jetese normale”, ka shkruar moderatorja.

Latest articles

Related articles