Luftë me RENEA-n në Durrës, 40-vjeçari mbante peng 2 fëmijë, ja çfarë ka ndodhur

Shtetasi Aleks Marku ka qëlluar me armë zjarri nga banesa ku mbante peng 2 fëmijët e tij të mitur ndaj trupave të RENEA-s dhe pas disa orësh negociatash, RENEA hyri në banesë dhe liroi fëmijët.

Në njoftimin e saj, Policia e Shtetit bën me dije se RENEA ka prangosur autorin dhe ka sekuestruar armën e zjarrit kallashnikov

Latest articles

Related articles