Lindita Nikolla nis Gjekmarkaj dhe Bardhin ne Gjermani për të sulmuar drejtësinë e re

Nënkryetari i parlamentit, Agron Gjekmarkaj i shoqëruar edhe nga kryetari i grupit parlamentar të Rithemelimit, Gazment Bardhi po zhvillojnë një vizitë në Gjermani, ku kanë zhvilluar takime në Bundestag.

Në një lidhje direkte nga Gjermania me Edicionin e Mbrëmjes ‘Ora 19’ në SYRI TV, Gjekmarkaj u shpreh për moderatoren Armela Ferko, se kanë informuar drejtuesit e Bundestagut dhe personalitete të tjera për arrestimin politik të kryetarit të PD-së, Sali Berisha.

Latest articles

Related articles