Ishte duke punuar në një pallat në ndërtim, punëtori bie nga lartësia dhe vdes

Një punëtor ndërtimi ka ndërruar jetë teksa po punonte në një pallat në ndërtim në Shëngjin.

Ai ka rënë nga lartësia dhe si pasojë e plagëve të marra nuk ka mundur që të mbijetojë.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet në lidhje me këtë aksident në punë, ku fatkeqësisht ndërroi jetë një punëtor, i cili ende nuk është identifikuar

Latest articles

Related articles