Shkonte me prostitutat dhe hiqej si polic për të mos paguar, në pranga

Një person është vënë në prangat e Agjencisë së Mbikëqyrjes Policore në Tiranë, pasi akuzohet për mashtrimin e disa punonjëseve të seksit.

Sipas informacioneve paraprake, personi në fjalë, identiteti i të cilit nuk është bërë i ditur, linte takime në rrjetet sociale me ato që njihen si “eskorta”.

Pasi i takonte dhe shkonte si klient me to, ai i thoshte vajzave se ishte polic duke mos i paguar për shërbimet, dhe njëkohësisht duke i shantazhuar që t’i jepnin shuma parash, ose në të kundërt do i arrestonte.

Latest articles

Related articles