Parashutisti bie në det, vlonjati i shkon në ndihmë

Një parashutist ka humbur kontrollin në ajër dhe ka rënë në det, në plazhin e Vlorës.

Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur edhe efektivët e policisë.

Parashutisti është në gjendje të mirë shëndetësore pasi ka ndërhyrë një qytetar nga Vlora, i cili po bënte plazh dhe i ka dhënë ndihmën e parë.

Latest articles

Related articles