Aksident i rëndë në Pogradec, një viktimë

Një aksident ka ndodhur rreth orës 04:50 në aksin rrugor “Pogradec- Qafë Thanë”, pranë fshatit Memëlisht.

Një automjet tip “Benz” me drejtues shtetasin 46 vjeç, është përplasur me automjetin tip “Citroen” me drejtues shtetasin 58 vjeç.

Për pasojë janë dëmtuar drejtuesi i automjetit tip “Citroen” 58-vjeçari i cili ndodhet jashtë rrezikut për jetën dhe shtetasi Fillim Zeka 80 vjeç, banues në fshatin Çetë, Devoll, pasagjer në këtë automjet

Latest articles

Related articles