Në pranga njëri prej autorëve të konfliktit në Peqin. Ishte tentativë vrasjeje, i pranishëm ishte dhe kryebashkiaku!


Arrestohet njëri prej autorëve të konfliktit ku u qëllua me armë në, ngjarje e ndodhur në nëntor 2023 në Peqin ku i pranishëm ka qenë dhe kryetari i bashkisë, Bukurosh Maçi.

Në pranga ka rënë Adriatik Çeka i shpallur në kërkim për vrasje me dashje të mbetur në tentativë dhe “Mbajtja pa leje dhe prodhimi i armëve, armëve shpërthyese dhe municionit”.

Latest articles

Related articles