PD, Agalliu: PD nuk është dhe nuk do bëhet kurrë pjesë e pazarit Rama-Berisha për të amnistuar të korruptuarit

PD, Agalliu: PD nuk është dhe nuk do bëhet kurrë pjesë e pazarit Rama-Berisha për të amnistuar të korruptuarit

. Janë bërë bashkë në luftë kundër SPAK

👉Partia Demokratike nuk është edhe nuk do të bëhet pjesë e pazarit të Berishës dhe Ramës.

👉Lojërat e ulëta të tyre janë thjesht për t’i hedhur hi syve qytetarëve.

👉Pazari i tyre është i qartë, luftë kundër SPAK-ut dhe amnisti për të korruptuarit.

👇S’ka asnjë koicidencë. Në ditën që kryetari i grupit të Linditës (të cilës ju amnistua edhe vila që e denonconte në çdo seancë) kërkon kthimin e Berishës në PD, amnistohet Olta Xhaçka.

Latest articles

Related articles