Gruaja i përgjigjet Metës: Protagonizëm bosh…

Ish-kryetarja e LSI-së, aktualisht deputetja e PL, Monika Kryemadhi ka reaguar pas akuzave të Ilir Metës se partia e drejtuar prej saj ishte mbushur me lidhje nepotike dhe me tradhtare.

Kryemadhi ka folur sot për “protagonizëm bosh”, duke nënkuptuar me gjasa deklaratat e Ilir Metës, ndërkohë që ka theksuar se këto qëndrime po heqin fokusin nga denoncimet që ajo ka bërë për inceneratorët.

Latest articles

Related articles