Kapen 2 trafikantë në kufi, po çonin 2 thasë kanabis në Greqi

Policia e Gjirokastër ka kapur dhe arrestuar dy shtetas, të cilët tentuan trafikonin një sasi lëndë narkotike.

Shtetasit e arrestuar, Thoma Bogdani dhe Fatjon Dule, sipas policisë janë persona me precedentë të mëparshëm kriminale.

Gjatë këtij operacioni, autoritetet kanë sekuestruar dy thasë me kanabis sativa, 15. Kg.

Latest articles

Related articles