Shëngjin, përplasen tri makina, tre të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Shëngjin, ku tre mjete janë përplasur me njëri-tjetrin.

Raportohet për tre persona të plagosur, të cilët ndodhen në spital jashtë rrezikut për jetën.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po vijon punën për zbardhjen e plotë të shkaqeve.

Latest articles

Related articles