“Do 20% të territorit ukrainas”, Lita: Rusia e Madhe ëndërr e Putin

Gazetari Lavdrim Lita i ftuar në një lidhje skype për emisionin “Studio Live” me gazetarin Arbër Hitaj në Report Tv analizoi vizitën e presidentit ukrainas Volodymyr Zelensky dhe samitin që u mbajt në Tiranë për Ukrainën.

Latest articles

Related articles