Durrës | Po peshkonte me vëllanë dhe shokun, bie në det dhe zhduket!


Një 40-vjeçar dyshohet se ka humbur jetën pasi është rrëzuar duke rënë në det, në Porto Romano të Durrësit ku kishte shkuar të peshkonte me vëllain dhe një shokun e tij.

40-vjeçari është identifikuar si Aurel Ndoni.

Të njoftuar nga vëllai i tyre, shërbimet e Policisë Kufitare dhe ato të Drejtorisë Vendore të Policisë Durrës kanë shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes dhe së bashku me polumbarët e RENEA-s do të kryejnë kërkimet për gjetjen e trupit të shtetasit A. N

Latest articles

Related articles