Mesazh mafioz zyrës së avokatit në Sarandë

Një sasi lënde plasëse është gjetur në derën e jashtme të një dyqani në Sarandë.

Uniformat blu raportojnë se kallëpi me lëndë të plasëse u gjet rreth orës 08:20 në lagjen nr. 2 të qytetit.

“Sot, rreth orës 08:20, në lagjen nr. 2, Sarandë, në derën e jashtme të një dyqani në pronësi të shtetasit I. Th., është konstatuar një kallëp me lëndë të dyshuar plasëse.

Grupi hetimor vijon veprimet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit/ëve”, raporton policia.

Latest articles

Related articles