Militantët e Berishës hedhin molotov drejt kryeministrisë

Pas përfundimit të fjalimit të Sali Berishës protestuesit kanë hedhur tymuese dhe molotov në drejtim të kryeministrisë.

Ora 17:40 Protesta e opozitës e thirrur nga grupi i Rithemelimit dhe partitë e tjera opozitare ka nisur rreth orës 17:40.

Berishistë dhe qytetarë të tjera janë mbledhur para kryeministrisë, për të protestuar kundër qeverisë dhe kryeministrit Rama.

Kujtojmë që kjo është protesta e

Latest articles

Related articles