Doli me pist0letë në video, arrestohet personazhi i njohur, Kozak Braçi!


Personazhi i Tik Tok, Kozak, është shoqëruar në ambientet e policisë së Tiranës.

Kozak Braçi, po merret në pyetje nga agjentët në lidhje me një video që qarkullon ditët e fundit në rrjetet sociale.

Fenomeni i ‘TikTok’, Kozak Braçi mbulon me para Fatmira Breçanin, ja çfarë i thotë këngëtarja (Video)

Në këtë video, Kozaku, del duke konsumuar kokainë dhe pastaj me një pistoletë me mulli luan lojën ruletë ruse. Në video duket qartë pistoleta dhe plumbi, ku fatmirësisht arma nuk e shkrep.

Latest articles

Related articles