Sherr me thika në Tiranë. Emri të plagosurit në spital

Një sherr me thika ka ndodhur mesditën e sotme në zonën Komuna e Parisit, në kryeqytet.

Për pasojë ka mbetur një person i plagosur, i identifikuar si Mirel Ishka. Ai është dërguar me shpejtësi tek Trauma dhe po i nënshtrohet një operacioni.

Autori i plagosjes është larguar nga vendi i ngjarjes dhe aktualisht mbetet në arrati.

Latest articles

Related articles