Moj motër…”degradon debati, Laert Vasili i hedh ujë sekretarit të OMONIA-s

Ka degraduar debati në emisionin ““360 gradë” në ABC News, ku ka qenë duke u diskutuar marrëdhëniet mes Shqipërisë dhe Greqisë.

Gjatë diskutimeve dhe debateve, në një moment ka pasur një përplasje të ashpër mes Laert Vasilit dhe sekretarit të Omonias, Marin Suli.

Teksa kanë qenë duke folur Vasili i është drejtuar Sulit duke i thënë “vëlla”, ndërsa ky i fundit me ironi i tha “motër”. Debati ka degraduar, ku në një moment Vasili është ngritur dhe i ka hedhur ujë sekretarit të OMONIA-s.

Latest articles

Related articles