Lita: Protesta e Berishës kundër SPAK e SHBA, jo kundër Ramës

Gazetari Lavdrim Lita në një intervistë në Ora News foli për situatën politike dhe për protestën e Berishës në 20 shkurt. Sipas tij nuk do të ketë protestë të madhe sepse protestat e mëdha vijnë kreshendo, nga protesta të mëparshme pothuajse të mëdha apo mesatare. Para 1 jave kishim protestë me 800 vetë.

Latest articles

Related articles