Hipokrizia, ditën bërtasin pro SPAK, natën hedhin firmën për ndalimin e arrestit të Berishës

Dalin emrat e 30 deputetëve që kanë firmosur padinë në Gjykatën Kushtetuese për pezullimin e kërkesës së SPAK për arrestimin e Berishës. Vetë ish kryeministri nuk i bëri publike emrat dhe askush nuk foli për to, por Report Tv zbulon se mes firmëtarëve është dhe Gazmend Bardhi.

Latest articles

Related articles