Masa e sigurisë për Ilir Beqja, reagon PD Çollaku: Rama nuk ka çfarë i bën asgjë

Pas marrjes së masës së sigurisë për ish ministrin e shëndetësisë Ilir Beqja, ka reaguar menjëherë nënkryetari dhe deputeti i PD, Kreshnik Çollaku.

Ai e ka cilësuar Beqajn ndër ministrat më të korruptuar!

Reagimi

Ilir Beqja nje nder ministrat me te rendesishem,dhe nje nder njerezit me te afert te kryeministrit Rama ,pergjate gjithe karrieres se tij ,eshte vene sot ne mase sigurie nga SPAK.
Nese do te mbronte dike,pervec familjes se ngushte te tij,Rama do te mbronte Ilir Beqaj.
Veprimi i sotem i SPAK eshte prove se kryeministri nuk ka cfare i ben asgje,po komplet asgje SPAK dhe fuqise qe mbeshtet SPAK.
Dhe ky eshte nje lajm i mire per Shqiperine dhe per shqiptaret.

Latest articles

Related articles