Deputetët e Berishës iu marrin karriget deputetëve të PS

Deputeti i PS-së, Xhemal Qefalia është përplasur me deputetët e opozitës teksa ka tentuar të marrë karrigen e tij.

Në një moment deputeti socialist ka shtyrë Edmond Spahon.

“O Xhemal mos qëllo, na vrave”, i drejtohet Ina Zhupa.

Pak para nisjes së seancës së sotme, ka pasur një përplasje fizike mes deputetëve Xhelal Mziu, Edmond Spaho dhe Xhemal Qefalisë.

Shkak për këtë është bërë fakti se deputetët e opozitës i kanë marrë karriget deputetëve socialistë.

Latest articles

Related articles