VIDEO- Papa Francesku uron dhe bekon të rinjtë shqiptarë: Duajeni vendin tuaj, ka nevojë për ju

Papa Francesku nëpërmjet Arqipeshkvit të Tiranë-Durrës Imzot Arjan Dodaj, ka uruar dhe bekuar të rinjtë shqiptarë. Në një video për të rinjtë shqiptar, Papa përshëndet këta të fundit dhe iu bën thirrje të duan vendin e tyre, pasi Shqipëria sipas tij ka nevojë për rininë që të ecë përpara.

Latest articles

Related articles