Shpërndanin doza k0kaine në lokale nate, arrestohen dy persona në Durrës

Dy persona janë vënë në pranga në finalizim të operacionit të koduar “Last deal vollga” në Durrës. Arben Muça dhe Ervis Likmeta akuzohen për tregtim të lëndëve narkotike në lokalet e natës. Gjithashtu bëhet me dije se janë sekeustruar 216 gramë kokainë, e ndarë në 416 doza gati për shitje, 540 euro, 27 400 lekë, një armë e ftohtë (thikë), një automjet dhe 4 celularë.

Latest articles

Related articles