Revolucionari Berisha e quan “arritje kombëtare” që u mor vesh me Ramën!

Ish-kryeministri Sali Berisha e ka konsideruar “arritje të madhe kombëtare” arritjen e konsensusit mes tij dhe PS për miratimin e rezolutës së Kosovës për sulmin në Banjskë më 24 shtator nga një grup serbësh.

Njeriu që do të bënte revolucione, që do të rrëzonte qeverinë, që do të merrte zvarrë Edi Ramën ka filluar të zgërlaqet në “arritje kombëtare”. Pazari i ri nuk fsheh pazaret për kulla e resorte.

Latest articles

Related articles