Pylli Pishporo-Darzezë është Shqipëria e Edi Ramës në TV

Në pamjet që shikoni është ajo çfarë ka mbetur nga masivi pyjor i Pishporos dhe Darzezës.

Për gati 9 ditë flakët dolën jashtë kontrollit duke shkrumbuar sipërfaqe të tëra pyjore në këtë zonë.

Kjo është aftësia e qeverisë Rama për të shuar zjarre dhe menaxhuar kriza. Këto pamje janë dëshmi e suksesit të qeverisë së sukseseve në 3 mandate.

Latest articles

Related articles