PD publikon qendrat e votimit për zgjedhjet e 29 korrikut

Partia Demokratike zhvillon të shtunën zgjedhjet për kryetar.

Ndërsa janë ftuar të gjithë anëtarët për të votuar, përmes një njoftimi në faqen zyrtare në Facebook janë bërë me dije dhe qendrat e votimit.

“Qendrat e votimit do të jenë të hapura nga ora 08:00 deri në 19:00. Ju vendosni të ardhmen e PD dhe të ardhmen e Shqipërisë,” – thuhet në njoftim.

Latest articles

Related articles