Vajza e droguar lëviz në sens të kundërt, shkakton aksident masiv

Një 31-vjeçare ka rënë në prangat e policisë në Tiranë.

Duke drejtuar automjetin nën efektin e lëndëve narkotike, 31-vjeçarja A.O., ishte në sens të kundër ku ka goditur tre automjete të parkuara në rrugën “Haxhi Hysen Dalliu”.

Si pasojë ajo ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe ka dalë nga rruga.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Tiranë, për veprime të mëtejshme procedurale

Latest articles

Related articles