Berishës i ikin dritat në konferencën LIVE

Ish-kryeministri Sali Berisha doli sot përpara mediave duke lexuar “pretencën” e tij për dosjen e aferës së inceneratorëve dhe rastin e Arben Ahmetajt.

Por në një moment dritat u fikën. U ndërpre energjia elektrike. Berisha e kaloi me batutë duke shënjestruar sërish pushtetin. “U ndërpre? Duan edhe këtu t’i shpëtojnë denoncimit…” tha ai.

Latest articles

Related articles