Policia ka identifikuar autorin e hapjes së zjarrit në Shkodër (emri)

Nelson Mema është personi i cili terrorizoi mbrëmjen e kaluar qytetin e Shkodërs me të shtëna armësh. Policia e Shkodrës i është vënë pas autorit, i cili është larguar në drejtim të paditur.

Mema, mbrëmjen e kaluar në lagjen “Xhabie”, duke qarkulluar me një automjet, ka qëlluar me armë zjarri dhe është larguar. Sipas burimeve, Mema ka qëlluar në drejtim të një pronari lokali në lagjen “Xhabiej”, por fatmirësisht mbeti vetëm tentativë. Nga të shtënat nuk ka asnjë person të lënduar.

Latest articles

Related articles