Pas ngjarjeve të rënda në Krujë, deputeti i PS Rrahman Rraja lë mandatin: Djali im të dorëzohet

Deputeti i PS Rrahman Rraja ka dhënë ditën e sotme dorëheqjen. Vendimi vjen pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në Krujë, kur vëllezërit e tij dhe anëtarë të tjerë të fisit Rraja kanë dhunuar barbarisht dy kushërinjtë, Jashar dhe Bilbil Maja.

Në një reagim të bërë nga zyra e këshilltarit të tij, Rraja u ka kërkuar ndjesë dy viktimave të dhunës, ndërsa mes rreshtash thotë se dështoi si prind. Po ashtu ai i ka bërë thirrje djalit të tij të dorëzohet para drejtësisë.

Latest articles

Related articles