45 të arrestuar për trafik në ELBASAN, Gjykata lë në burg 37 prej tyre, 5 “arrest shtëpie”, 3 i liron

Gjykata e Elbasanit ka caktuar “arrest në burg” për 37 nga 45 të arrestuarit për trafik droge, në kuadër të operacionit ‘Rrjeti’, ndërsa ka caktuar 5 masa sigurie “arrest shtëpie” dhe 3 “detyrim paraqitje”. Kujtojmë se, në kuadër të operacionit ‘Rrjeti’ në Elbasan, u goditën 4 grupe kriminale që trafikonin drogë.

Lista e plotë e të dyshuarve

Personat e ndaluar:

Joni Hasnjoku,
Durim Novaku,
Hysni Sadushi,
Arsen Vishkulli,
Emiljan Dinja,
Ledi Nergjoni,
Erist Skilja,
Gazmir Panxhi,
Gentjan Shabani,
Florenc Demiri,
Gavrosh Berati,
Rigert Kokoneshi,
Ferdinand Sadushi,
Ahmet Kushi,
Denis Darzeza,
Florenc Puto,
Storado Sadushi,
Emre Puro,
Rezarta Isufaj,
Shpetim Myrta,
Edor Hasanllari,
Andrea Gugu,
Armando Buzani,
Erind Hoxha,
Ilirjan Kume,
Sali Isufaj,
Klajdi Isufaj,
Igli Merko,
Hekuran Gjeli,
Xhuljano Gjyla,
Enea Hysenbelli,
Leonard Tola,
Aldo Gjeli,
Esmirand Lici,
Xhulio Lluca,
Armand Lluca,
Oltjon Çela,
Sara Çepi,
Xhevit Bogdani,
Taulant Novaku,
Amarildo Sallaj,
Romarjo Bora,
Rudolf Korumi,
Mariglen Hida
Fatmir Durbaku

Personat e arrestuar në flagrancë

Redi Nerpjetri.

Eljus Trashi.

Mikel Petriti.

Gentjan Gjoka

Fatjon Blloshmi

Persona ne kerkim:
Enea Toĺlumi,
Hysen haziu,
Eliberto Skilja,
Sotir Kokoneshi,
Albi Bicaku,
Migel Balla,
Migen Kucaj

Latest articles

Related articles