Maestro bëhet baba për herë të dytë, Rea vjen në jetë

Maestro Armaldo Kllogjeri, është bërë baba për herë të dytë.

Lajmin e bëri të ditur vetë ai, në një foto të publikuar në Instagram, ku tregon dorën e vogëlushes dhe zbulon dhe emrin e saj.

“Faleminderit Aida që na solle në jetë Rean”, shkruan Armaldo.

Artisti e zbuloi gjininë e saj në Big Brother Vip, ku ishte një nga konkurrentët më të përfolur.

Armaldo dhe Aida janë prindër edhe të një vajze tjetër.

Latest articles

Related articles