Një re tymi i zi mbulon Vlorën

Një zjarr masiv ka rënë këtë të enjte në Vlorë. Fusha e mbetjeve urbane në Vlorë është përfshirë nga flakët, duke shkaktuar tym dhe ndotje në të gjithë zonën e ish-Fushës së Aviacionit.

Sipas burimeve forcat zjarrëfikëse dhe strukturat e bashkisë kanë shkuar në zonë për të hetuar ngjarjen.

Latest articles

Related articles