Elbasan! Zbardhen EMRAT e personave të arrestuar. Mes tyre kriminelë, biznesmenë dhe 2 gra,

Zbardhet identiteti i personave të arrestuar sot në kuadër të megaoperacionit të ndërmarrë në Elbasan.

Personat e arrestuar në flagrancë

-Mikel Petriti
-Gentjan Gjoka

Persona në kerkim:
-Enea Toĺlumi
-Hysen haziu
-Eliberto Skilja
-Sotir Kokoneshi
-Albi Bicaku
-Migel Balla
-Migen Kucaj

PERSONAT E NDALUAR:
Joni Hasnjoku
Durim Novaku
Hysni Sadushi
Arsen Vishkulli
Emiljan Dinja
Ledi Nergjoni
Erist Skilja
Gazmir Panxhi
Gentjan Shabani
Florenc Demiri
Gavrosh Berati
Rigert Kokoneshi
Ferdinand Sadushi
Ahmet Kushi
Denis Darzeza
Florenc Puto
Storado Sadushi
Emre Puro
Rezarta Isufaj
Shpetim Myrta
Edor Hasanllari
Andrea Gugu
Armando Buzani
Erind Hoxha
Ilirjan Kume
Sali Isufaj
Klajdi Isufaj
Igli Merko
Hekuran Gjeli
Xhuljano Gjyla
Enea Hysenbelli
Leonard Tola
Aldo Gjeli
Esmirand Lici
Xhulio Lluca
Armand Lluca
Oltjon Çela
Sara Çepa
Xhevit Bogdani
Taulant Novaku
Amarildo Sallaj
Romarjo Bora
Rudolf Korumi
Mariglen Hida
Fatmir Durbaku

Latest articles

Related articles