Vodhi pikën e këmbimit valutor në Tiranë, identifikohet autori ndërsa u arrestua bashkëpunëtori i tij

Zbardhet dhe dokumentohet ngjarja e ndodhur me datë 24.06.2023, ku në Unazë të Re, një shtetas nën kërcënimin e armës, vodhi një shumë parash.

Policia shpalli në kërkim autori i dyshuar i kësaj ngjarje, shtetasi Artan Tafani (M). T., 39 vjeç, banues në Tiranë, i dënuar më parë për të njëjtën veprimtari kriminale.

Gjithashtu u bë arrestimi i shtetasit Enio Meçaj ., 35 vjeç, banues në Fier.

Latest articles

Related articles