SPAK zbardh dy atentatet e dështuara, porositësi pagoi 80 mijë euro (emrat)

Albert Pashaj është arrestuar nga policia me urdhër të SPAK, pasi akuzohet se ka paguar Henrik Hoxhajn dhe Skerdi Tasen që të vrasin shtetasin Aredin Behari

Latest articles

Related articles