LITA: Berisha vetdeklarohet opozita iraniane, se ka frikë të flasë për hetimin e Ahmetaj në SPAK

Në një intervistë për RTV Ora, gazetari Lavdrim Lita u shpreh se “opozita e vërtetë hesht për hetimin e Arben Ahmetaj në SPAK, pasi kanë frikë ti japin kredite SPAK, duke menduar se mund tju trokasin në derë. Vetdeklarohen muxhadinë në parlament, a thua se janë opozita iraniane, dhe jo ajo shqiptare. Hesht edhe Meta dhe Kryemadhi për komshiun e Gjirin e Lalzit“.

Latest articles

Related articles