Ja vendi ku e kishte fshehur kamerën Alma Kaçi për videon ndaj Safet Gjicit

Detaje të reja kanë dalë nga skandali seksual i ish-kryebashkiakut të Kukësit, Saft Gjici, i cili u filma duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrën e Bashkisë.

Sipas dosjes hetimore të Prokurorisë së Posaçme, mekanizmi përgjues ishte vendosur brenda gotës prej kartoni me pije freskuese.

Bie në sy fakti, se kryebashkiaku Gjici, tregohej i kujdesshëm për njerëzit që futeshin në zyrën e tij, pasi çelësat e makinës dhe celularin Alma Kaçit i ishte kërkuar t’i linte në sekretari.

Hetimet për Safet Gjicin nisën disa ditë më parë pas publikimit në rrjetet sociale të një video me përmbajtje erotike, ku ish-kryebashkiaku kryente marrëdhënie intime me shtetasen Alma Kaçi

Latest articles

Related articles